Expozice Kabelovna Děčín

ANGA COM 2024

V květnových dnech se náš letitý děčínský klient zúčastnil mezinárodní veletržní události ANGA COM 2024, která je zaměřena na širokopásmové připojení, domácí síťování a multimediální technologie. Tato výstava se každoročně koná v Kolíně nad Rýnem v Německu a přitahuje společnosti, které jsou špičkou ve svém oboru. Tak se pojďme společně podívat na to, jak vypadala expozice KDP.

Kabelovna Děčín Podmokly je díky svým dlouholetým zkušenostem jedním z předních výrobců jak optických, tak i metalických kabelů s tradicí výroby od roku 1909. S realizací této expozice jí pomáháme dlouhých pět let a naším každoročním cílem je vytvořit originální projekt. Něco, co expozici posune zase o kousek dál. Letos se nám to díky spolupráci se společností Sun Drive a kreativním nápadům povedlo.

Expozice KDP se oproti minulému roku rozšířila o lounge zónu, která je oddělená příčkou z kovové mřížoviny tahokov. Na poloprůhledné stěně je umístěné dominantní 3D logo KDP, které neunikne pozornosti žádného z návštěvníků. Do lounge zóny jsme umístili komfortní posezení s LED exportními vizuály. Expozice obsahuje open stěnu, na níž najdete celkem 13 typů optických kabelů, vše v “naturálním” pojetí. Na každý kabel jsme přidělali visačku s parametry, která usnadňuje orientaci. Prostě skvělá sebeprezentace.
A ty barvy na open stěně? Ne, žádné praktické řešení. Barvy kabelů a jejich vzájemné průniky symbolizují dnešní digitální svět. Jejich barevná spleť odkazuje na moderní dobu, která se odráží do všech aspektů našeho života. Vizuálně reprezentují neviditelné spoje, jenž nás obklopují a ovlivňují naší existenci.

K výstavě ANGA COM 2024 a k expozici proběhly i pozvánky na sociálních sítích – konkrétně na sítích LinkedIn a Facebook.

Zajímá vás, jak vypadala expozice minulý rok? Koukněte na náš web.