Od zásuvek k robotům

Život musí mít energii!

Pojďte s námi do izolace

Důvěřují nám

Co o nás řekli?

Jan Brňák

Se Studiem REMA spolupracujeme od začátku založení naší strojírenské firmy. Důvodem je především velmi dobrá orientace v problematice strojírenské výroby. Zná specifika a požadavky výrobní firmy. Současně musím vyzdvihnout technickou edukaci při hledání nejlepšího řešení požadavků, spolehlivost a kvalitu při dodání řešení a konkurenceschopnou cenu.

BRAVA
Ing. Jan Brňák, jednatel
Kadlecová

S agenturou Rema spolupracuji už dlouhá léta a těším se na pokračování naší spolupráce. Oceňuji především to, že se nám vždy snaží vyjít vstříc s termíny, můžu se na ně spolehnout a pokaždé se nám společně podaří dotáhnout projekty ke zdárnému výsledku, a to v příjemné atmosféře a pohodě.

Russell Hobbs & REMINGTON
Ing. Anna Kadlecová, Spectrum Brands Group, Head of Marketing CZ and SK
festool

S Remou spolupracujeme již přes 20 let, společně se vyvíjíme a rosteme. Na spolupráci oceňujeme především konstruktivní jednání, kvalitu a rychlost.

FESTOOL
Lucie Sazamová, marketing
rockwool

Společnost REMA pro nás představuje spolehlivého partnera, se kterým jsme v průběhu mnoha let zrealizovali řadu úspěšných aktivit od návrhů a realizací veletržních stánků, videoprezentací, po zajištění dárků pro benefitní programy pro naše partnery. Obzvlášť si vážím jejich profesionálního a lidského přístupu, rychlých reakcí a naslouchání potřebám klienta.

ROCKWOOL
Eva Habrnálová, Marketing Communication Specialist CZ/SK
šediva

Se společností REMA spolupracujeme dlouhodobě na tvorbě našich ceníků. Oceňujeme zejména rychlost, preciznost a aktivní přístup agentury při řešení našich individuálních potřeb.

LAUFEN
Iva Šedivá, Vedoucí marketingové komunikace
dutkova

S agenturou REMA93 spolupracuji od roku 2011. Není lehkým úkolem pracovat pro korporátní společnost, která má nastavená přísná pravidla brandingu, proto oceňuji, že je v Remě respektují. Řeší pro nás tiskoviny, katalogy, produktová focení, jsou kreativní při přípravě eventů i akcí na podporu prodeje. Lidé, kteří pro Remu pracují, jsou spolehliví, rozumíme si po pracovní stránce i lidsky. Když to shrnu jedním slovem, vždy se o Remu93 mohu opřít.

ABB
Eva Dutková, Marketing manager
kubes

20 let. Stovky úspěšných komunikačních projektů, které jsme spolu vymysleli a realizovali. Vždycky jsem se na tým Studia Rema 93 mohl spolehnout, že odvedou maximum navzdory mnohdy bláznivým a rychlým nápadům. Věřím, že úroveň služeb „remáků“ bude nadále skvělá a bude se zlepšovat.

SALTEK
Jiří Kubeš, CEO – generální ředitel společnosti
Ing. Radka Čepelová

Remu jsme objevili nedávno. Byla nám doporučena v rámci obchodní skupiny, kde jsme na ni dostali výborné reference. Naše zkušenost předčila veškerá doporučení a očekávání. Jejich nápady nás vždy ohromí a inspirují k další spolupráci. Především oceňuji to, že nás naučili používat náš nový brand.

Povrly Copper Industries a.s.
Ing. Radka Čepelová, Office manager
Mgr.Tereza Dohnálková

Již dlouhá léta je agentura REMA93 pro společnost VARTA spolehlivým partnerem, který zvládne jakýkoliv projekt na poli off-line, ale i online marketingu. V případě výroby POS materiálů, tiskovin nebo reklamních předmětů je pro mě Rema zárukou vysoké kvality výsledného produktu.
Velmi oceňuji bezkonkurenční vstřícnost, pokud se týká termínů zakázek, stejně tak jako pohodový a přátelský přístup všech zaměstnanců agentury.

VARTA | RAYOVAC
Mgr.Tereza Dohnálková, Trade Marketing Manager
stiga

S agenturou REMA ´93 spolupracujeme již téměř 25 let, což dokazuje, že jsme s jejich službami maximálně spokojeni. Vážíme si jejich profesionality v oblasti marketingu i osobního přístupu. Díky dlouholeté znalosti našich výrobků, cílové zákaznické skupiny a firemní strategie jsou schopni připravit propagační materiály přesně podle našich představ. Občasné odlišné názory a diskuze jsou jen ku prospěchu věci. Děkuji za spolupráci!

Stiga
Jan Veselý
Barbara Kotulánová

Reklamní agentura REMA, a obzvlášť paní Šandorová, pro nás nejsou jen silným partnerem pro naše marketingové aktivity, jsou pro nás součástí týmu Wavin Czechia. Za dlouholetou spolehlivou spolupráci děkujeme a těšíme se na společné výzvy, které nás teprve čekají.

Wavin Czechia
Barbara Kotulánová, Marketing Lead CZ/SK

Vyzkoušejte REMU93

Kontakt