Marketingové služby

Reklamní agentura Studio REMA’93 se zabývá širokou škálou služeb v marketingovém oboru. Zabýváme se kompletní marketingovou komunikací. Zajistíme veškeré komunikační prostředky jako jsou POP/POS materiály, marketing, grafický design, DTP…
Zkuste REMU93!

Krok za krokem

Cesta k úspěchu

01

Brief

Přesné zadání je základem úspěchu. Nasloucháme vašim vizím a posouváme je za hranice možností!

02

Kreativita

Máme zažité efektivní postupy,  nacházíme výjimečné řešení pro každý projekt. Navrhneme design, který zaujme!

03

Aplikace

Navrhneme marketingové prostředky u kterých zajistíme aplikaci designu a kompletní výrobu.

04

Produkce

Veškerou realizaci a dodání vyřešíme za vás. Přijďte k hotovému a sledujte výsledky!

POP/POS materiály

Tvoříme grafiku na každém kroku. Stojany, wobblery, podlahové samolepky, roll-up bannery a mnoho dalšího. Díky definované marketingové strategii a našim zkušenostem dokážeme správně zvolit komunikační prostředky a jejich vhodnou aplikaci. Naši grafici se na nich vyřádí!

pop a pos 2
Roll-upy
Roll-up je jeden z nejužívanějších POS/POP materiálů. Grafika v různých formátech. Sbalitelné, přenositelné, rychlá montáž. Výhodou je možnost výměny pouze banneru podle změny grafiky.
Stojany
Reklamní stojan je určen především do prodejen. Je vyroben zpravidla z několikavrstvého kartonu. Fantazii se meze nekladou – může být plochý, ale i 3D prostorový – může být konstruován i jako zásobník samotných produktů.
Wobblery
Forma poutače – nejčastěji na prodejním regálu. Upoutá a naruší monotónnost ubíhajících regálů se zbožím. Wobbler lze umístit prakticky kamkoliv – na dveře, na zrcadlo, do výtahu…
Stoppery
Stopper – papírový POS/POP materiál zejména na velko a maloobchody. Podobná funkce jako wobbler. Instaluje se na regály, upoutá pozornost v nákupní uličce. Nezbytná je odlišná a poutavá grafika.

Marketing

Umíme vám sestavit marketingový mix podle vašeho projektu. Chcete inzerovat, natočit produktové nebo instruktážní video? Nevíte si rady s reklamními předměty? Ušijeme vám vše na míru!

Mockup marketing web rema
Marketingová strategie
Ctíme pravidlo, že dobrá marketingová strategie je základem úspěchu následných kampaní a rozvoje vaší značky. Proto ve spolupráci s vámi provedeme důkladnou analýzu současné situace a marketingový výzkum, který bude základním kamenem nové komunikační strategie a kompletního mediaplánu.
Mediální plánování
Za 30 let našeho působení máme s vydavatelstvimi mimořádné vztahy a skvělou vyjednávací pozici. Sestavíme vám mediální plán pro tištěnou i on-line inzerci.
Kreativní kampaně

Vytvoříme a zrealizujeme pro vás smysluplnou kampaň a umístíme ji tam, kde bude přinášet nejlepší výsledky. Jsme tým. Společně hledáme funkční claimy, zajímavé scénáře i řešení, jak aktivovat vaši značku. Online i offline.

Reklamní předměty
Originální dárkové předměty – dárky pro vaši VIP klientelu, ale i tzv. rozdávačky na veletrhy, do soutěží, odměny za nákup. Praktické, líbivé, na zakázku vymyšlené a zkonstruované. Výběr je široký a odvíjí se od vašich požadavků a budgetu.

Grafický design

Grafika na míru? S respektem k firemnímu BRANDu připravíme vizuálně poutavé kreativní řešení pro všechny komunikační nástroje. Tiskoviny, on-line bannery, reklamní předměty? Pro REMU’93 žádný problém.

grafický design
On-line
On-line prostředí nám není cizí! Připravujeme veškerý marketingový obsah na propagaci v digitálním světě. Umíme pracovat jak s vektorovou, tak rastrovou grafikou. Navrhujeme design bannerů, příspěvků na sociální sítě, copywriting nebo rovnou celý komunikační koncept, který zaplaví celý internet!
Tiskoviny
Na hmotných reklamních prostředcích si zakládáme! Grafičtí designéři vám připraví jedinečné vizuální zpracování všech potisknutelných materiálů. Naše práce jsou vizitky, propagační letáky, newslettery, reklamní předměty, orientační systémy… Na co všechno si jen vzpomenete!
Vizuální identita
Logo pro vaší firmu? To je jen minimum toho co pro vaši korporátní identitu můžeme udělat! Připravíme kompletní návrh grafických prvků, fontů písma, barevnosti, komunikačních kanálů… Pečlivě si vás nastudujeme a vystihneme vaši podstatu. Odlište se od konkurence… s REMOU93! V rámci výstupů připravíme BRAND manuál.
Kampaň
Propagace nového produktu, akce nebo jen zvýšení o povědomí? Připravíme vám poutavý hlavní vizuál pro vaše sdělení. Zanalyzujeme trh, vymyslíme koncept, oslovíme správnou cílovou skupinu a upoutáme pozornost každého, kdo vás spatří!

DTP & tisková produkce

Letáky, plakáty, vizitky, brožury, katalogy, prospekty a mnoho dalšího. Připravíme vám od A do Z – pošlete podklady, my navrhneme layout, grafiku a uděláme sazbu. Pak vzájemnou korekturu a jdeme do tisku!

DTP
Sazba katalogů
Potřebujte firemní tiskoviny? Naši DTP specialisté zajistí kompletní sazbu vašich letáků, ceníků i katalogů!
Korektury tiskovin
Samozřejmou součástí výstupů tiskovin je řádná korektura. Gramatická, stylistická. A nejen to. Během korektury textů odchytíme případné mylné nebo rozporující se informace. Nečteme jako stroje, ale jako koncový čtenář.
Překlady, mutace
Máte jazykové mutace svých katalogů, prospektů, návodů? Zajistíme vám překlad a sazbu textů dle pravidel příslušného jazyka.
Firemní tiskoviny
Firemní indentita – navrhneme vám firemní bulletin, zpravodaj, časopis, ceníky – komunikujte se svými klienty a informujte i své zaměstnance! Od nás návrh, sazbu, korekturu, tisk i rozesílku až domu. Nebo i newsletter!

Ostatní služby

Náš obor obsahuje tolik efektivních prostředků jak klienta zvýhodnit před konkurencí! Chystáte se na veletrh a nevíte si rady s poutavým designem stánku? Slavíte jubileum a chcete zorganizovat event na míru?  Potřebujete sérii produktových fotografií a videi? REMA’93 je tu pro vás!

veletrh
Veletrhy
Nabízíme komplexní řešení pro vaše veletrhy, od návrhu konceptu a designu expozice až po kompletní koordinaci a realizaci akce. S kreativním přístupem a odbornými znalostmi jsme schopni zajistit, aby vaše společnost byla skvěle prezentována a zaujala vaše cílové publikum.
Eventy
S našimi kreativními nápady, profesionálním přístupem a dlouholetými zkušenostmi jsme schopni zajistit vše, co potřebujete pro vaše akce – od nápadu až po dokonalou realizaci. Naše služby jsou šité na míru, abychom splnili všechny vaše potřeby a očekávání
Reklamní fotografie
Naše služby zahrnují kompletní zajištění fotografování produktů, architektury, portrétů, eventů a dalších reklamních kampaní. Našim cílem je zachytit vaše produkty, služby a značku v nejlepším světle, aby přitáhly pozornost vašeho cílového publika a přispěly k úspěchu vaší firmy.
Produktová videa
Klapka, akce, střih…! Natočíme vám skvělé video o historii vaší firmy, představení nového výrobku, instruktážní video s návodem. Od storyboardů, produkci až po závěrečnou postprodukci. Vše od jednoho dodavatele, od nás!

Vyzkoušejte REMU93

Kontakt