POP/POS materiály

Tvoříme grafiku na každém kroku. Stojany, wobblery, podlahové samolepky, roll-up bannery a mnoho dalšího. Díky definované marketingové strategii a našim zkušenostem dokážeme správně zvolit komunikační prostředky a jejich vhodnou aplikaci. Naši grafici se na nich vyřádí!

Roll-up
Roll-up je jeden z nejužívanějších POS/POP materiálů. Grafika v typickém i atypickém formátu. Sbalitelné, přenositelné, rychlá montáž. Výhodou je možnost výměny pouze banneru podle změny grafiky.
Stojany
Reklamní stojan je určen především do prodejen. Je vyroben zpravidla z několikavrstvého kartonu. Fantazii se meze nekladou – může být plochý, ale i 3D prostorový – může být konstruován i jako zásobník samotných produktů.
Wobblery
Forma poutače – nejčastěji na prodejním regálu. Upoutá a naruší monotónnost ubíhajících regálů se zbožím. Wobbler lze umístit prakticky kamkoliv – na dveře, na zrcadlo, do výtahu…
Stoppery
Stopper – papírový POS/POP materiál zejména na velko a maloobchody. Podobná funkce jako wobbler. Instaluje se na regály, upoutá pozornost v nákupní uličce. Nezbytná je odlišná a poutavá grafika.
pop a pos 2

Vyzkoušejte REMU93

Kontakt