Z našeho DTPka

ABB KATALOG

Již několikátým rokem připravujeme pro našeho letitého klienta společnost ABB s.r.o., technologického lídra a průkopníka s rozsáhlou nabídkou výrobků, služeb a řešení pro digitální průmysl, velký katalog pro Domovní elektroinstalační materiál. Téměř sedmi set stránkový katalog je nejen velkou chloubou ABB, ale i důvodem, proč tuto práci děláme s láskou a pokorou.

2 500 g

Celková váha

399 h

DTP práce

700

stran

Katalog prošel každoroční aktualizací – kromě úpravy grafiky a celkové aktualizace jsme doplnili i některé novinky v sortimentu. Vedle dlouho očekávané novinky, designové řady vypínačů a zásuvek Zoni®, se stále více dostává do popředí i Smart home řešení. Ke katalogu se dodávala originální záložka s grafikou, která byla navržená v motivu nové řady vypínačů a zároveň upozorňuje na nové aplikace ABB. I takhle malá část katalogu je velmi důležitá, a tak je potřeba její potenciál plně využít. Aby bylo vše opravdu v pořádku, byla potřeba věnovat hodně času i korekturám textů. Finální verze katalogu se pyšní cca 700 stranami a neuvěřitelnou váhou 2 500 g.
Součástí celé akce katalog ABB bylo zajištění nové grafiky na výrobu krabic, ve kterých se katalog distribuoval na téměř 1 600 adres po celé České republice. A jak krabice vypadala? Designově navržená bílá skládací krabice s motivy spojenými s vypínači Zoni®.
Pokud bychom se měli vrátit ještě k některým statistikám, tak nad katalogem strávilo naše DTP oddělení neuvěřitelných cca 399 hodin, grafické oddělení pak 15 hodin, produkčních hodin nespočítaně. Práce na tak obsáhlém katalogu je náročná a je třeba koordinovat mnoho procesů, které dobrému výsledku předcházejí. Vždy se ale z našeho díla těšíme, a i tento rok vše dopadlo dle očekávání.

Vypínač Zoni®

Spolehlivý a osvědčený inovativní vypínač. Minulý rok společnost ABB s.r.o. představila šampiona mezi vypínači – Zoni® – hvězda se skvělým designem, která vypíná i bez dotyku. Jeho barevná škála je inspirovaná dary přírody a skvěle doplní interiéry, a to díky svému oblému, plochému tvaru a matným provedením.