Expozice ROCKWOOL

Kamenná vlna nehoří

V únorových dnech se na Výstavišti v Letňanech konal několikadenní veletrh s názvem Střechy-Solar-Řemeslo. Tohoto veletrhu se účastnil i jeden z našich dlouholetých klientů ROCKWOOL a.s., přední světový výrobce izolací a systémových řešení z kamenné vlny. A jak probíhaly přípravy?
ROCKWOOL a.s. se veletrhu letos zúčastnil s expozicí o rozloze 56 m2, na které jsme společně pracovali už od září roku 2023. Cílem bylo vytvořit nový design s dominantním logem z kamenné vlny. Díky kovové konstrukci se umístilo na úplný vrchol expozice. Jeho tloušťka byla 240 mm a vytvořil ho vodní paprsek, který díky přesnosti zvládl i složitá zákoutí některých písmen. Neuniklo žádné pozornosti. Největším „reálným“ tahákem byl test proti požáru. Kamenná vlna ROCKWOOL se pyšní svou nehořlavostí a dokáže odolat teplotě až 1000 °C. Má třídu reakce na oheň A1. A o tom všem se samozřejmě návštěvníci mohli přesvědčit, když se zastavili u testovacího modelu.

Kamenná vlna nehoří!

ROCKWOOL a.s., je přední světový výrobce izolací a systémových řešení z kamenné vlny. Společnost byla založena v Dánsku a dnes má pobočky po celém světě. Jejím hlavním produktem je izolace z kamenné vlny, která je vyrobená z přírodních a obnovitelných zdrojů. Její použití snižuje spotřebu energie budov a díky své nehořlavosti přispívá k lepšímu požárnímu hodnocení budov. Má široký rozsah využití, které jsou jak bezpečné, tak i efektivní.
Celý veletrh trval tři dny. Spokojenost klienta známe a věříme, že expozice měla úspěch i u návštěvníků. Tak zase za rok?