Nedělej scény... a užijte si večer s ABB!

Divadelní večery s ABB

Vtipné představení v lehčím žánru, kvalitní raut a příjemné setkání mimo pracovní mantinely.

Série tří divadelních představení v Praze, Brně a Ostravě je za námi. Vybírali jsme milé komedie (Lordi se skvělým Martinem Hofmannem, Improvozovna a Kočka v oreganu), které pobavily široké publikum a uvolnily dokonale atmosféru. Pozvaní partneři klienta ABB dorazili téměř v 100% účasti, lístky byly doslova rozebrány pod rukama. Ano, tak hodně se na nás podepsala covidová uzávěra, tak hodně nám všem chybí vzájemné setkávání!

Usměvavé a krásné hostesky, welcome drink, chvilka uvolnění před představením i kolegiální diskuse o všem. Všichni si mohli užít krásný kulturní večer s ABB.

Ve všech městech byl samozřejmostí raut s bohatým menu, kvalitními víny a profesionální obsluhou. Pro každého něco, pro pány i dámy, drobnosti ke sklence bílého či fantastické sladké maličkosti k výborné kávě.

Už roky spolupracujeme se zkušenými cateringovými firmami, známe trendy jídla a pití, opravdová záruka kvalitních surovin. A vína? Spoustě návštěvníků se dlouho nechtělo odcházet do temné noci.

Plné sály, smích, radost ze spolupráce. Pralinková pozornost při odchodu byla už jen třešničkou na tom obrovském dortu všech zážitků.

Večer, na který se bude dlouho vzpomínat. Heslo “Dejte lidu chléb a hry“ funguje pořád.