Rok 2023

s RRH Appliances

Rok se s rokem sešel a my jsme neskutečně rádi, že Vám teď můžeme ukázat práci, kterou jsme vytvořili společně s klientem pro jeho značky REMINGTON a RUSSELL HOBBS. Pojďte se na to velké množství práce od samolepek až po příspěvky na sociální sítě společně podívat.
Letošním největším hitem Russell Hobbs jsou horkovzdušné fritézy SATISFRY a rychlý hrnec Good To Go, se kterými se v kuchyni vytváří hotové zázraky. Na kampani těchto výrobků jsme podepsáni grafikou pro on-line i skládačkou, o které si můžete přečíst na našich webových stránkách. Vytvořili jsme i tzv. branding pro různé portály a šablonku na recepty, které si můžete prohlédnout na Instagramovém profilu Russell Hobbs. Úspěšný byl i design POS v prodejnách ElectroWorld či woblery pro řadu Honeycomb, které se umístily na vybrané produkty.
S Remingtonem jsme letos vytvořili nespočetné množství bannerů, karuselů, postů na sociální sítě, letáčků, slevových poukázek, voucherů a stojanů. Naší práce jste si mohli všimnout i na veletrhu Ellephoria, který se konal ve dnech 3. – 5. listopadu, kde stánek zdobily plachty a stolečky Remington. Graficky jsme podpořili kampaně Proluxe You, Botanicals a další.
A nesmíme opomenout tisk velkých katalogů pro český trh, ve kterém jsou veškeré produkty. Prostě od všeho kousek.
Těšíme se na další společné výzvy!